HABERLER ve DUYURULAR | Kocaeli Konut - İdeal Ev ve Evlilik Fuarı
Kocaeli Konut - İdeal Ev ve Evlilik Fuarı | DEMKA İNŞAAT

ÜSTGRUP İNŞAAT Büyük Salon 8A'da Ziyaretçilerini Bekliyor...

KOTO tarafından 30 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arasında "İdeal Ev,Evlilik ve Konut Fuarı" düzenleniyor. Evlenecek çiftler bu fuarda ihtiyaçları olan herşeyi bulabilecek.

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) 30 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arasında İnterteks Fuar Alanında "İdeal Ev,Evlilik ve Konut  Fuarı" düzenleniyor. Evlilik arifesinde olan çiftler ev kurabilmeleri ve düğün yapabilmeleri için gerekli her şeyi bu fuarda bulabilecek. KOTO bu fuar için gece gündüz fizibilite yapıyor. Kocaeli'de ilk kez düzenlenecek olan fuara yüksek bir katılım beklediklerini belirten Özdağ, sıkı bir çalışma içine girdiklerini söyledi.

STANTLARIN METREKARE FİYATLARI DÜŞÜK OLACAK

İnterteks Fuar Alanı'nda yapılacak olan "İdeal Ev,Evlilik ve Konut Fuarı" projesinin tarihi perşembe günü belirlendi. Fuar 30 Nisan - 3 Mayıs'ta yapılacak.Fuarın dolacağını söyleyen Murat Özdağ, yerel esnafın faydalanması için,fuarda stantların metrekare fiyatını düşük tutacaklarını müjdeledi.

"FİRMALARDAN CİDDİ KATILIM OLACAK"

Akıllı ev projeleri,konut projelerine ve evlenecek çiftlerin ihtiyacı olan gelinlikten,araç süslemeye, ev eşyasından çiçek sepetine kadar her ürün ve hizmet bu fuarda yer alacak. Evlenecek çiftlerin her şeyi aynı noktada ve piyasanın altında bir fiyatla satın alması mümkün olacak. Murat Ödağ, "Evlenecek olanlar mayısı beklesin.Firmalardan ciddi katılım bekliyoruz."dedi.Fuarda perakende satış da yapılacak.

Kocaeli İdeal Ev ve Evlilik Fuarı (30 Nisan- 3 Mayıs) Büyük Salon 8A

DİĞER HABERLER
SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ 2019 A YETİŞTİRDİK
15.9.2019
ÜST PARK ATAKENT
14.9.2018
BAŞİSKELEYE YENİ BİR PROJE DAHA
1.2.2018
Kocaeli Konut - İdeal Ev ve Evlilik Fuarı
27.4.2015
Web Sitemiz Yayında
27.8.2013