KURUMSAL
Aile mesleğimiz olan inşaat sektöründeki faaliyetlerimiz 1994 yılında kurmuş olduğumuz, ÜSTGRUP Ltd. Şti. adı altında birleşmiştir. Hızlı gelişme gösteren şirketimiz, özel ve resmi olmak üzere bir çok projelerde aktif olarak yer almaktadır. Şirketimizin geçmişten gelen tecrübesi, iş gücü, teknoloji, kalite ve güvenilirliği nedeniyle alt yapı ve üst yapı işlerinde tercih edilmektedir.

Resmi ve özel işlerdeki başarılarından dolayı 2004 yılında DEMKA İNŞAAT Ltd. Şti. adı altında ikinci firmayı kurup, grup şirketi olma yolunda ilk adımını atmıştır. Gerek sektör gerekse teknolojide yaşanan hızlı değişimler sonucu talep ve ihtiyaçların sürekli değiştiği günümüzde klasik hizmet anlayışından farklı olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, zamanında, etkili ve çözüm odaklı çalışmalar yaparak müşteri memnuniyeti ve gizlilik anlayışına uygun kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Üstgrup, bu amaçlar doğrultusunda, konusunda profesyonel eğitim görmüş, uygulama deneyimi yüksek, tecrübeli olan yetkin uzman kadrolarla çalışıp, gelişimini sürekli eğitimler ile desteklemektedir.

Üstgrup hizmet verdiği inşaat sektöründeki kalitesini ve yeterliliğini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve Uluslararası Gözetim şirketi belgelerini almaya hak kazanıp, müşteri beklentilerini karşılamak ve verdiği hizmetleri uluslararası standartlara göre gerçekleştirmek adına önemli bir adıma imza atmıştır.